ניהול אתרי מכירות - טרנדים

ניהול אתרי מכירות – 7 טרנדים לשנת 2021

אתרי מכירות צצו בכמויות גדולות באינטרנט במהלך הקורונה. ברוב המקרים מדובר באתרים קטנים, המלווים חנויות קטנות או עוסקים זעירים שרוצים למכור את המוצרים שלהם ולהגיע לקהל יעד גדול יותר.

הצורך בהקמת אתרי סחר במהירות גרם לכך שאתרי מכירות רבים נבנו בצורה חפוזה ולא מקצועית, ואת המחיר, כרגיל, משלמים בעלי העסקים הקטנים עצמם, שתקועים עם אתר גרוע שלא מניב מכירות.

תחום אתרי הסחר מתפתח ומשתנה במהירות רבה, ולא מספיק להקים אתר זריז ולזרוק בתוכו כמה מוצרים. הטרנדים הנוכחיים בתחום הסחר האלקטרוני הם מתוחכמים ומורכבים, וכדי לנהל אתר מכירות מצליח, כדאי לשים לב למה שקורה בשוק העולמי ובתחום באופן כללי.

טרנדים בניהול אתרי מכירות – 2021

  1. שימוש במציאות רבודה – Augmented Reality – הטכנולוגיה של המציאות הרבודה נמצאת כאן כבר כמה שנים, ומשתמשים רבים התנסו בה, בדרך כלל בצורת משחק. הטכנולוגיה מאפשרת לקונים לראות בדיוק מה הם רוכשים מבלי לבצע מגע פיזי עם המוצר. סקרים מראים שכ-35% מהקונים אמרו שיקנו יותר אונליין אם יוכלו לראות את המוצרים ב-AR.
  2. חיפוש קולי – אנחנו אוהבים לצחוק על העוזרים הקוליים, אבל הרבה אנשים משתמשים בהם, והשימוש בהם עולה באופן עקבי בשנים האחרונות. מעריכים כי 75% ממשקי הבית יחזיקו רמקול חכם עד שנת 2025.
  3. שימוש באינטיליגנציה מלאכותית – AI – אינטיליגנציה מלאכותית יכולה לסייע לכם ללמוד יותר על הקונים שלכם על ידי איסוף מידע וניתוחו.
  4. פרסונליזציה – אתרי מכירות טובים הם אלה שמכירים את הלקוחות שלהם ומציעים להם חוויית קנייה מותאמת אישית. אתרי סחר יכולים להעלות את המכירות ב-25% עם שימוש נכון בהתאמה אישית ללקוחות.
  5. קנייה בסלולרי – קניית בחנויות אונליין באמצעות הטלפון הסלולרי נמצאת עדיין במגמת עלייה ולא מיצתה את עצמה. לא מספיק שהאתר יהיה מותאם למובייל – חוויית הקנייה צריכה להיות חלקה ומהירה, וללא תקלות.
  6. תוכן וידיאו – לא סתם טיקטוק היא להיט, וחלק ניכר מהפרסום באינטרנט עבר לסרטונים. הלקוחות אוהבים תוכן וידיאו וחשוב לכלול אותו כחלק מאתר המכירות שלכם.
  7. שמירה על הסביבה – יותר ויותר, הלקוחות מחפשים יצרנים ומוכרים ששומרים על הסביבה ומנהלים עסקים בני קיימא.