תבנית הוורדפרס Astra מציעה כעת יותר מ-100 טמפלטים לאתר בחינם

אחת התבניות החינמיות הפופולריות ביותר לוורדפרס, Astra, מציעה בגירסה החדשה שלה יותר מ-100 טמפלטים עיצוביים לאתרי וורדפרס, בחינם.

הטמפלטים מוצעים כתוסף חינמי, שנקרא Starter Templates. התוסף זמין להורדה בספריית התוספים של וורדפרס, ומציע למעלה מ-100 עיצובים חינמיים, לשימוש בבילדרים כמו אלמנטור וגוטנברג של וורדפרס.

בניית אתרי וורדפרס הפכה לקלה יותר בשנים האחרונות, עם כניסתם של בוני עמודים ויזואלים (בילדרים) כמו אלמנטור. גם וורדפרס עצמה שינתה כיוון בהקשר הזה, והיא מציעה בונה ויזואלי משלה כברירת מחדל (גוטנברג). עם זאת, עצם קיומם של הכלים עדיין לא מאפשרים לכל אחד להקים אתרים יפים ויזואלית, ולכן התועלת הרבה בטמפלטים כמו מהסוג שמציעה Astra. התבניות של אסטרה מעוצבות כדי שייראו מקצועיות והן קלות לשימוש. החברה מציעה גם 180 תבניות עיצוביות נוספות בתשלום.

יוצרי התוסף מבטיחים כי הוא לא יגרום להאטה של האתר, מכיוון שהוא עובד דרך מערכת הניהול בלבד. מומלץ בכל מקרה לבדוק איך משפיע התוסף על ביצועי האתר, ולהימנע מהתקנת תוספים שמכבידים על אתר הוורדפרס שלכם. Astra כשלעצמה היא תבנית מינימליסטית ומהירה, וכתבנית חינמית היא גם מומלצת לשימוש באתרי תוכן קטנים. היא תומכת בעברית באופן מלא, אבל התוסף החדש עדיין לא תורגם לעברית, אז קחו זאת בחשבון.